| Vydrží dlhšie vďaka 4900 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 1. 4. u vás |
Batéria pre Redmi Note 9T, Note 9 5G, kapacita 4900 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity zo
6 na 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Redmi:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 4900 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,85 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 88 mm |
| Rozmer šírka | 64 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |