| Spoľahlivá náhrada pôvodnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 40mm, kapacita 260 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Apple:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Chytré hodinky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 260 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,85 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 25 mm |
| Rozmer šírka | 19 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |