| Presné ťahy bez oneskorení |
| 8192 úrovní pre detail |
| Tvorte bezdrôtovo viac ako 10 hodín |
| Osem skratiek zrýchli tvorbu |
| Packeta | 2,99 € | 4. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 6. 5. u vás |
Kresliaci tablet XPPen Deco MW (aktívna plocha 8×5 palcov) s bezbatériovým stylusom X3 Elite a 8 klávesovými skratkami, kompatibilný s Chrome OS, Windows.
Rozšírte svoje tvorivé obzory vďaka špičkovému bezdrôtovému grafickému tabletu s neuveriteľne bohatými možnosťami a širokou kompatibilitou naprieč operačnými systémami a umeleckými softvérmi. Počítačový grafický tablet XPPen Deco MW je vybavený novým stylusom X3-Smart-Chip, ktorý vám poskytne ešte kvalitnejší zážitok z kreslenia, najmä rýchlejšiu odozvu, stabilnejší výkon a presnejšie polohovanie. Vďaka 8192 úrovniam citlivosti na tlak a funkcii náklonu až 60 stupňov môžete ľahko tvarovať jemné línie a vytvárať svoje jedinečné majstrovské diela. Váš bezhraničný umelecký prejav si zaslúži nástroj, ktorý ho dokáže vyjadriť.
Grafický tablet Deco MW je ďalej vybavený ôsmimi klávesovými skratkami, ktoré sa dajú prispôsobiť rôznym potrebným kombináciám klávesov a nahradiť tak klávesnicu počítača. Sortiment hmatových hrbolčekov na klávesoch vám umožní rýchlo identifikovať správnu klávesovú skratku, a to aj v šere, čo vám pomôže urýchliť prácu. Deco MW je kompatibilný so systémami Windows 7 (alebo novšími), Mac OS X 10.10 (alebo novšími), Android 6.0 (alebo novšími), Chrome OS 88 (alebo novšími) a Linux. Rovnako dobre dokáže pracovať s väčšinou hlavných umeleckých softvérov, vrátane Photoshopu, Illustratoru, SAI, GIMPu, Krita, MediBang Paint, FireAlpaca, Blenderu a ďalších.
Grafický tablet Deco MW je vybavený veľkokapacitnou lítiovou batériou (1000 mAh/3,7 V) na viac ako 10 hodín prevádzky, ktorá udrží výkon po celý deň. Vezmite si tento tablet so sebou, kamkoľvek sa vám zachce, a vyjadrite svoje inšpirácie v momente, keď prichádzajú. Tenké telo zariadenia s vhodnou veľkosťou a atraktívnym dotykovým zážitkom sa vám bude ľahko prenášať na cestách. Uzdu svojej kreativite môžete popustiť kedykoľvek a kdekoľvek. Neviditeľné predstavy a skutočné prezentácie sú od seba vzdialené len jeden grafický tablet Deco. Produkt je k dispozícii v 2 žiarivých farebných variantoch (čierna, ružová).
Vlastnosti:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 203 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 127 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 200 rps |
| Rýchlosť bezdrôtovej odozvy | 200 rps |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C, Bluetooth |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 259,8 mm |
| Rozmer šírka | 157,8 mm |
| Rozmer hĺbka | 8,8 mm |
| Hmotnosť | 500 g |