| Ľahký tablet na cesty |
| Prirodzené ťahy bez nabíjania |
| Náklon pera pre detaily |
| Jednoduché pripojenie aj k Androidu |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 20. 5. u vás |
Základný grafický tablet, rozmery 210,5×159,8×12,9 mm, bezbatériový stylus P01, podporuje náklon pera 60°, rozlíšenie 5080LPI, USB-C
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s cenovo dostupným grafickým tabletom Deco Fun S. Tablet sa pýši najmä svojím neuveriteľným výkonom a kompaktnou veľkosťou, čo z neho robí ideálneho spoločníka nielen na prácu, ale aj na hranie videohier, ako je napríklad OSU!.
Efektívny a účinný pri práci
Tablet je možné využiť pri on-line pracovných poradách. Pomáha
zefektívniť a zrýchliť prácu. Pomocou tabletu môžete písať
alebo skicovať, dopĺňať grafy alebo komentáre. Je
to moderný a efektívny spôsob, ako rýchlo predložiť svoje návrhy a nápady kolegom, nadriadeným alebo klientom. Navyše sa tablet hodí na rýchle
digitálne podpisovanie zmlúv a dokumentov.
Prenosný a elegantný
Zažite ľahký a elegantný dizajn tabletu Deco Fun S.
S hrúbkou iba 12,9 mm je tablet ideálnym
partnerom na cesty, ktorého ľahko vložíte do svojej tašky. Súčasťou
balenia je bezbatériový stylus P01. Pri kreslení a písaní
iste oceníte aj možnosť náklonu pera 60°. Vďaka
8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela
presne podľa vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť
prirodzenejšie a jemné ťahy.

Plug and play
Deco Fun S je navrhnutý na jednoduché pripojenie plug-and-play. Pripojte ho a ste pripravení začať svoju kreatívnu cestu. Pre pokročilé nastavenia, ako
je tlak pera, si stiahnite ovládač a vykonajte jednoduchú inštaláciu
v 3 krokoch.

Rozšírená kompatibilita
Tablet je kompatibilný s notebookmi a počítačmi s operačným systémom
Windows 7 (alebo novší, podpora WIN 11), Mac
OS X 10.10 (alebo novší, podpora macOS Monterey), Chrome OS
88 (alebo novší, nemusí dobre fungovať s niektorými
skladacími/odnímateľnými Chromebookmi), Linux.
Oproti niektorým predchádzajúcim modelom podporuje aj pripojenie so
zariadeniami Android 6.0 a vyššie. Pre pripojenie tabletu
musí však telefón alebo tablet podporovať USB OTG.
Podporuje väčšinu softvéru pre digitálnu prácu, vzdialené vzdelávanie,
kreslenie a animáciu vrátane Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI a ďalších.

Softvér pre používateľov XP-PEN
Pre používateľov grafických tabletov XP-PEN pripravil výrobca možnosť
stiahnutia programov pre prácu ale aj zábavu. Bližšie informácie a podmienky nájdete na stránkach výrobcu

Vlastnosti:
Technické parametre:
Zakúpili ste si práve nový grafický tablet XPPEN? Nezabudnite si stiahnuť do vášho počítača správne ovládače.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 160 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 101 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Počet nastavitelných tlačítek | 0 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 159,8 mm |
| Rozmer šírka | 210,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 12,9 mm |