| Kompaktný tablet na cesty |
| Prirodzené ťahy bez nabíjania |
| 8192 úrovní pre presnosť |
| Rýchle USB-C plug and play |
| Packeta | 2,99 € | 27. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 29. 4. u vás |
Základný grafický tablet, rozmery 182,4×134,7×10,5 mm, bezbatériový stylus P01, rozlíšenie 5080LPI, USB-C
Objavte svoj pravý tvorivý potenciál s cenovo dostupným grafickým tabletom Deco Fun XS. Tablet sa pýši hlavne svojím neuveriteľným výkonom a kompaktnou veľkosťou, čo z neho robí ideálneho spoločníka nielen na prácu, ale aj na hranie videohier, ako je napríklad OSU!.
Efektívny a účinný pri práci
Tablet je možné využiť pri on-line pracovných poradách. Pomáha
zefektívniť a zrýchliť prácu. Pomocou tabletu môžete písať
alebo skicovať, dopĺňať grafy alebo komentáre. Je
to moderný a efektívny spôsob, ako rýchlo predložiť svoje návrhy a nápady kolegom, nadriadeným alebo klientom. Navyše sa tablet hodí na rýchle
digitálne podpisovanie zmlúv a dokumentov.
Prenosný a elegantný
Zažite ľahký a elegantný dizajn tabletu Deco Fun XS.
S hrúbkou iba 10,5 mm je tablet ideálnym
partnerom na cesty, ktorého ľahko vložíte do svojej tašky. Súčasťou
balenia je bezbatériový stylus P01. Vďaka
8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať diela
presne podľa vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť
prirodzenejšie a jemné ťahy.
Plug and play
Deco Fun XS je navrhnutý na jednoduché pripojenie plug-and-play. Pripojte ho a ste pripravení začať svoju kreatívnu cestu. Pre pokročilé nastavenia, ako
je tlak pera, si stiahnite ovládač a vykonajte jednoduchú inštaláciu
v 3 krokoch.

Rozšírená kompatibilita
Tablet je kompatibilný s notebookmi a počítačmi s operačným systémom
Windows 7 (alebo novší, podpora WIN 11), Mac
OS X 10.10 (alebo novší, podpora macOS Monterey), Chrome OS
88 (alebo novší, nemusí dobre fungovať s niektorými
skladacími/odnímateľnými Chromebookmi), Linux.
Oproti niektorým predchádzajúcim modelom podporuje aj pripojenie
k zariadeniam Android 6.0 a vyšším. Pre pripojenie tabletu
však musí telefón alebo tablet podporovať USB OTG.
Podporuje väčšinu softvéru pre digitálnu prácu, vzdialené vzdelávanie,
kreslenie a animáciu vrátane Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe,
Photoshop, SAI a ďalších.

Softvér pre používateľov XPPEN
Pre používateľov grafických tabletov XPPEN pripravil výrobca možnosť
stiahnutia programov pre prácu ale aj zábavu. Bližšie informácie a podmienky nájdete na stránkach výrobcu

Vlastnosti:
Technické parametre:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 122 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 76 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Počet nastavitelných tlačítek | 0 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 134,7 mm |
| Rozmer šírka | 182,4 mm |
| Rozmer hĺbka | 10,5 mm |