| Verné kreslenie s X3 stylusom |
| IPS displej s 99 % Adobe RGB |
| 8192 úrovní pre jemný ťah |
| Nový tablet s plnou zárukou |
| Packeta | zadarmo | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | zadarmo | 22. 5. u vás |
Grafický tablet 15,6" displej IPS, 1920 × 1080, 341 × 192 mm aktívna plocha, 8192 úrovní prítlaku, rozlíšenie snímacej vrstvy 5080 lpi, farebný gamut Adobe RGB 99 %
Položka je úplne nová so všetkým príslušenstvom. Jedinou vadou je poškodený pôvodný obal (preliačený, roztrhnutý alebo odretý). Ak škatuľu okamžite vyhadzujete, toto je ideálny spôsob, ako ušetriť peniaze a zároveň získať nový výrobok s plnou zárukou.
Prelomový.
XP-PEN nanovo definuje technológiu digitálneho maľovania.
Revolučný technologický prelom.
Uvedenie inteligentného čipu X3 otvára novú kapitolu stylusov XP-PEN:
technológiu inteligentného čipu. Značka XP-Pen navrhla inteligentný čip,
ktorý výrazne zlepší výkon a štruktúru používania stylusu, umožní mu
pracovať ako umelý mozog a poskytne najvernejší zážitok z kreslenia.
Vďaka tomuto malému novému čipu nebola technológia stylusu nikdy
prirodzenejšia a vaša kreativita sa môže naplno rozvinúť. Ako prvý
displej na pero, ktorý sprevádza stylus poháňaný čipom X3, je Artist Pro
16 na čele revolučného posunu spoločnosti XP-PEN k technológii
digitálneho kreslenia.
Prevratná technologická inovácia pre verné
kreslenie.
Dokonca aj umelci zvyknutí na tradičné metódy kreslenia považujú Artist
Pro 16 za prirodzenú pomôcku, pretože inovatívna konštrukcia displeja
poskytuje zážitok z kreslenia ako v reálnom živote.
S dokonalou dvojicou prichádza produktívna
efektivita.
Vďaka dokonalému spojeniu displeja X3 Elite Plus a stylusu budete môcť
efektívne a bez problémov vytvárať skvelé umelecké diela.
Štýlové a odolné riešenie pre digitálne
maľovanie.
S perovým displejom a stylusom X3 Elite Plus nebudete musieť robiť
kompromisy v oblasti estetiky ani praktickosti. Vďaka sivému kovovému puzdru
a ergonomickému 9 mm profilu nášho pokročilého perového displeja je
absolútne príjemné zariadenie pozorovať, prenášať a používať.
Nový stylus X3 Elite Plus je tiež inovatívnym a štýlovým riešením na digitálne kreslenie. Má nielen prepracovanú vnútornú štruktúru, ale aj približne dvojnásobnú odolnosť v porovnaní s pôvodným stylusom XP-Pen.
Špecifikácie:
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 340 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 191 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
| Rozlíšenie snímacej vrstvy | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 200 rps |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | aktivní pero s vestavěnou baterií |
| Operačný systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, iOS, Microsoft Windows |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 15,4 " |
| Rozlíšenie displeja | 1920x1080 Full HD |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 99 |
| Farebný rozsah NTSC | 94 |
| Farebný rozsah sRGB | 133 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 443 mm |
| Rozmer šírka | 256 mm |
| Rozmer hĺbka | 9 mm |