Bezpečnostná kamera do auta, farebný displej, rozlíšenie videa 3840×2160, pozorovací uhol 139°, slot na kartu MicroSD, modul RC06
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 3 " |
|---|---|
| Rozlíšenie kamery | 5 Mpx |
| Pozorovací uhol | 139 |
| Pamäť | |
| Veľkosť pamäte | 0 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Napájanie a batérie | |
| Kapacita batérie | 500 mAh |
| Prevádzková doba | 24 hodin |
| Svetelnosť objektívu | f/1.8 |
| Komunikácia | |
| Ozvučení videa | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 88,8 mm |
| Rozmer šírka | 59,8 mm |
| Rozmer hĺbka | 36,3 mm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Ostatné | |
| Ďalšie funkcie (autokamery) | automatické zapnutí po nastartování |