| Jednoduchý prenos vďaka vaku |
| Praktický set pre tvorcov |
| Majte výbavu vždy po ruke |
| Viac pohodlia na cestách |
| Packeta | 2,99 € | 13. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 14. 5. u vás |
Unikátny jednoduchý 2-osový stolný stabilizátor s rotáciou
360° s funkciou sledovania osoby nájde využitie nielen pri videohovoroch,
konferenčných hovoroch a natáčaní videí, ale predovšetkým je skvelým
pomocníkom aj pre blogerov.
Unikátny jednoduchý 2-osový stolný stabilizátor s rotáciou
360° s funkciou sledovania osoby nájde využitie nielen pri videohovoroch,
konferenčných hovoroch a natáčaní videí, ale predovšetkým je skvelým
pomocníkom aj pre blogerov.
Tento malý a tichý dvojosový stabilizátor každého iste
zaujme svojím dizajnom. Jeho biely povrch so
strieborným držiakom objektívu a minimalistickým tvarom
v retro dizajne v talianskom štýle bude skvelým doplnkom
interiéru bytu aj kancelárie, ak ho práve nebudete používať. Vďaka svojim
malým rozmerom a nízkej hmotnosti ho však môžete pribaliť aj na dovolenku,
chatu aj do kempu.
Hohem Go disponuje najmodernejšími technológiami na sledovanie
tváre. Jeho obrovskou výhodou je, že na rozdiel od
iných výrobkov nemusíte do zariadenia inštalovať žiadne
aplikácie a ani nie je nutné ho pripájať cez
Bluetooth.
Jeho ovládanie je skutočne jednoduché a používanie zvládne naozaj každý. Pred natáčaním alebo
aj počas natáčania alebo videohovoru stačí telefón alebo tablet
iba jednoducho vložiť do držiaka stabilizátora a
zapnúť stabilizátor tlačidlom. To je všetko!
Ovládanie stabilizátora je iba pomocou dvoch
gest rúk. Jedným gestom spustíte sledovací mód a druhým ho
zastavíte.

Počas hovoru, prezentácie alebo natáčania sa rozhodne nemusíte obávať,
že by ste „vypadli z obrazu“. Stabilizátor dokáže sledovať vašu tvár
v rotácii okolo osi o 360° a v náklone –15° ~ +15°.
Stabilizátor počas používania môžete položiť nielen na rovnú podložku,
ako je napr. stôl, polička, pracovná doska, ale aj vďaka
statívovému závitu na spodnej strane základne je vhodný na
rôzne statívy.
Vo vnútri stabilizátora sa nachádza integrovaná batéria. Batéria sa nabíja pomocou USB-C konektora a možno použiť nielen štandardnú nabíjačku k mobilnému telefónu, ale počas dovoleniek možno na nabitie použiť aj powerbanku. Po úplnom nabití batérie bude stabilizátor pracovať až po dobu 7 hodín v sledovacom móde tváre.
Vlastnosti:
Technická špecifikácia:
| Použití stabilizátoru | Telefony |
|---|---|
| Prevádzková doba | 10 hodin |
| Vodotesné, prachotesné | Nie |
| Hmotnosť | 300 g |
| Rozsah v osi naklápania (roll) | 15 ° |
| Rozsah v osi otáčania (pan) | 360 ° |
| Prepojenie k telefónu | Bluetooth |
| Připojení ke stabilizátoru | Bluetooth |
| Displej | Nie |
| Stativový závit | Áno |
| Typ batohu | městský |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Rozmer výška | 450 mm |
| Rozmer šírka | 350 mm |
| Materiál | textílie |
| Použití stabilizátoru | Akční kamery, Kompaktní fotoaparáty |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie | 400 g |
| Vodotesné, prachotesné | Áno |
| Vodotěsnost | IPX 4 |
| Displej | Nie |
| Stativový závit | Nie |