Praktický alkoholtester od firmy CA-TEC CA 10FL s elektrochemickým palivovým článkom, ktorý je zlatým štandardom ručných alkohol testerov pre osobné aj profesionálne použitie na úrovni policajného testera. Dych je smerovaný do senzora palivového článku s dvojitými platinovými elektródami, kde alkohol oxiduje a generuje elektrický prúd. Presným meraním tohto prúdu poskytuje alkohol tester veľmi presné meranie. Senzor palivového článku je špecifický iba pre alkohol a nereaguje na acetón, ketón ani iné látky, ktoré sa môžu nachádzať v ľudskom dychu. Tester je vybavený funkciou pokročilej teploty, ktorá vám pomôže prevádzkovať ho v optimálnom teplotnom rozsahu.
Praktický alkoholtester od firmy CA-TEC CA 10FL s elektrochemickým palivovým článkom, ktorý je zlatým štandardom ručných alkohol testerov pre osobné aj profesionálne použitie na úrovni policajného testera. Dych je smerovaný do senzora palivového článku s dvojitými platinovými elektródami, kde alkohol oxiduje a generuje elektrický prúd. Presným meraním tohto prúdu poskytuje alkohol tester veľmi presné meranie. Senzor palivového článku je špecifický iba pre alkohol a nereaguje na acetón, ketón ani iné látky, ktoré sa môžu nachádzať v ľudskom dychu. Tester je vybavený funkciou pokročilej teploty, ktorá vám pomôže prevádzkovať ho v optimálnom teplotnom rozsahu.
Vlastnosti:
| Sensor | elekotrochemický |
|---|---|
| Rozsah merania min. | 0 ‰ |
| Rozsah merania max. | 4 ‰ |
| Výměnné náústky | Áno |
| Jednotky měření | promile(‰) |
| Napájení baterie | baterie AAA |
| Lze kalibrovat | Áno |
| Rozmer výška | 114 mm |
| Rozmer šírka | 47 mm |
| Rozmer hĺbka | 24 mm |
| Hmotnosť | 62 g |