Výkonný dvojjadrový Android telefón. Využite výhodný balíček s HDMI káblom ZDARMA .
Výkonný dvojjadrový Android telefón. Využite výhodný balíček s HDMI káblom ZDARMA .
Neprehliadnite LG 2X Brown v elegantne hnedočiernej prevedení. Prevedenie, funkcie a výkon sú u oboch modelov rovnaké. Kompletnú ponuku LG 2X vrátane lacnejších predvádzacích modelov nájdete v úplnom prehľade telefónov LG 2X P990
LG Optimus 2X (LG P990 Star) je najvýkonnejší telefón roku 2011 a je prvým telefónom s dvojjadrovým procesorom na trhu. Vďaka nemu je LG Optimus 2X bezkonkurenčne najrýchlejšie pracujúcim a najvýkonejším smartfounem na trhu. U LG Optimus 2X zaujme aj veľmi priaznivá cena pre ktorú recenzenti oceňujú LG Optimus 2X za vynikajúci pomer cena / výkon. Práca s LG Optimus 2X bude každému zábavou.Zariadenie je z oficiálnej distribúcie pre Českú republiku. Vzťahuje sa na neho plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v SR.
Užívateľské prostredie zariadenie je v českom jazyku.
Hlavné prednosti:
Technická špecifikácia:
Obsah balenia:
LG Optimus 2 ×
batérie
kábel microUSB / USB pre pripojenie k PC
sieťová nabíjačka
headset
(MicroHDMI-HDMI kábel v balení nie je)
Keďže bol tento kábel uvedený v obsahu balenia v období predpredaja do začatia predaja dňa 29.3.2011, dohodli sme sa spoločne s dodávateľom vyriešiť vzniknutú situáciu takto: Zákazníci, ktorí si u nás telefón objednali či zakúpili do 31.3.2011 vrátane, dostanú od nás kábel microHDMI-HDMI zdarma. Zákazníkom, ktorí si nechali na základe internetovej objednávky LG Optimus 2X zaslať, bude zaslaný kábel na rovnakú dodaciu adresu. Zákazníci, ktorí si zakúpili kábel na jednej z našich kamenných predajní bude kábel vydaný zadarmo proti faktúre na telefón LG Optimus 2X. Predpokladaný termín odoslaní prvej dodávky káblov je 2.5.2011.
| Operačný systém | A 2.x |
|---|---|
| Uhlopriečka dipleja | 4 " |
| Veľkosť pamäte | 8 GB |
| Veľkosť pamäte RAM | 0,5 GB |
| Rozlíšenie displeja | 800x480 WVGA |
| Slot pre pamäťovú kartu | Áno |
| Podpora dual SIM | Nie |
| Tlačidlová klávesnica | ne |
| Vyššia odolnosť telefónu | Nie |
| Šasi | plast |
| Farba | čierna |
| Technológia displeja | LCD |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Hmotnosť | 139 g |
| Rozmer výška | 122,4 mm |
| Rozmer šírka | 64,2 mm |
| Rozmer hĺbka | 9,9 mm |
| Má GPS modul pre navigáciu | Áno |
| Systémový konektor | microUSB |
| Audio 3,5mm jack | Áno |
| NFC | Nie |
| Typ konektora | HDMI |
|---|---|
| Napájanie/dobíjanie | Nie |
| Data | Nie |
| Video & audio | Áno |
| Audio | Nie |
ano.
S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz