| Chráni slúchadlá pred nárazmi |
| Odolná EVA škrupina istí |
| Mäkká podšívka bráni poškriabaniu |
| Zips a sieťka pre poriadok |
| Packeta | 2,99 € | 7. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Univerzálne puzdro na KZ slúchadlá, pevný materiál, zapínanie na zips, rozmer 75×75×30 mm
Pevné ochranné puzdro zaistí, že vaše KZ slúchadlá budú vždy
chránené a bezpečne uložené.
Jedná sa o jednoduché praktické puzdro na prenášanie, ktoré je
vyrobené z odolného materiálu EVA. Toto puzdro ochráni
slúchadlá proti rozdrveniu a nárazu.
Dvojité uloženie slúchadiel aj s káblom podporuje aj pružná
sieťka, vďaka ktorej sa slúchadlá nezapletú do príslušenstva,
ktoré v puzdre môžete prenášať. K ochrane vašich slúchadiel slúži
mäkká podšívka, ktorá zabraňuje poškriabaniu a zbytočným pohybom.
Puzdro má zapínanie na zips.
Vlastnosti:
| Typ príslušenstva | |
| Pre typ zariadenia | Slúchadlá |
|---|---|
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Typ puzdra | Univerzální, Na míru |
| Vodotesné, prachotesné | Nie |
| Uchytenie | bez uchytenie |
| Materiál | plast |
| Farba | čierna |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 75 mm |
| Rozmer šírka | 75 mm |
| Rozmer hĺbka | 30 mm |
vnitřní rozměry pouzdra 75×75×30 mm
S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz