Držiak do vetracej mriežky, vhodný pre telefóny so šírkou 57 – 90 mm, nastaviteľný uhol pohľadu pomocou závesu, mechanické upnutie držiaka na vetracie lišty
Univerzálny držiak ventilačnej mriežky s trojbodovým upevnením
telefónu pre mobilné telefóny so šírkou 57 – 90 mm.
Tento univerzálny držiak do mriežky automobilu má triebodový
držiak telefónu. Vďaka systému upevnenia telefónu a gumovej
ochrane čeľustí je telefón v držiaku pevne upevnený a nehrozí jeho uvoľnenie. Držiak umožňuje ovládanie jednou
rukou. Na zadnej strane držiaka sa nachádza veľké
tlačidlo na uvoľnenie čeľuste. Po stlačení sa čeľuste
hladko uvoľnia. Po vložení telefónu do držiaka môžete
čeľuste pritlačiť k telu telefónu len jednou rukou.
Držiak sa inštaluje do vetracej mriežky pomocou systému svoriek. Výhodou
je jednoduché utiahnutie čeľustí na lamelách. Vďaka
tomuto zabezpečeniu držiak drží pevne a počas používania sa
neuvoľní . Tento magnetický držiak je určený pre
vetracie mriežky s vertikálnymi alebo pozdĺžnymi
lamelami.
Držiak je vybavený závesom na jednoduché
otáčanie telefónu do vhodného pozorovacieho uhla.
Telefón môžete používať na výšku aj na šírku.
Držiak je univerzálny pre mobilné telefóny so
šírkou 57–90 mm a hĺbkou do 13 mm.
Telefón je možné vložiť do držiaka aj
s púzdrom. Nie je
všakvhodnýpreodkladacie puzdrá**.
Funkcie:
Rozmery:
| Uchytenie | |
| Spôsob uchytenia | do mriežky ventilácie |
|---|---|
| Typ držiaku | Univerzální |
| Je magnetický | Nie |
| Na ProClip | Nie |
| Napájanie a batérie | |
| Zariadenie sa cez držiak dobíja | bez dobíjania |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Vodotesné, prachotesné | Nie |
| Zostava držiaku | kompletní držák |
| Drziak typ | do auta |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Minimálna výška zariadenia | 100 mm |
| Maximálna výška zariadenia | 170 mm |
| Minimálna šírka zariadenia | 57 mm |
| Maximálna šírka zariadenia | 90 mm |
| Minimálna hĺbka zariadenia | 5 mm |
| Maximálna hĺbka zariadenia | 13 mm |
| Ostatné | |
| Držiak pre | telefon a tablet |