| Výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre snímač čiarových kódov, Sunmi V2S, V2S Plus, kapacita 3500 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity od
6 do 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Sunmi:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Čítačky kódov a štítkovače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3500 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 74 mm |
| Rozmer šírka | 64 mm |
| Rozmer hĺbka | 10 mm |