| Dlhá výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Chráni proti prebitiu aj prepólovaniu |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre zabezpečovacie systémy, Direct Sensor 17–145A, DSC mpassa wireless a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Ni-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcu
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke .
Parametre
Kompatibilita
Direct:
Dsc:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Zabezpečovacie systémy |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 101 mm |
| Rozmer šírka | 44 mm |
| Rozmer hĺbka | 15 mm |