| Dlhšia výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Záruka kapacity na 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 10. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 12. 6. u vás |
Batéria pre kosačky, Ferrex R800 Smart, Worx Landroid S Basic, Landroid S300, Landroid S450i a ďalšie, 20 V, 3,4 Ah, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Ferrex:
Worx:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Kosačky na trávu a záhradné náradie |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3400 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 20 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 95 mm |
| Rozmer šírka | 69 mm |
| Rozmer hĺbka | 25 mm |