| Dlhšia výdrž pre Dyson |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre vysávače, Dyson DC30, DC31, DC34, DC35, DC44, DC45, DC56 a DC57, kapacita 2500 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Nevhodné pre vysávače vyrobené po júni 2013
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Kompatibilita
Dyson:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií

| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2500 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 22,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 74,93 mm |
| Rozmer šírka | 120,5 mm |
| Rozmer hĺbka | 67 mm |