| Vydrží dlho vďaka 5000 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Istota 12-mesačnej záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 18. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 19. 5. u vás |
Batérie pre mobily, Nokia G42 5g, kapacita 5000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Nokia:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,87 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 91 mm |
| Rozmer šírka | 63 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |