| Dlhá výdrž pre náročné vŕtanie |
| Bez pamäťového efektu, pohodlnejšie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre AKU náradie, Einhell Rt-Cd18i, Rt-Cd18i Hammer Drill, kapacita 3,3 Ah, 18 V, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Einhell:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3300 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 18 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 144 mm |
| Rozmer šírka | 100 mm |
| Rozmer hĺbka | 84 mm |