| Dlhšie fotenie bez obmedzení |
| Spoľahlivá náhrada originálu LP-E6 |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 2. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 7. 4. u vás |
Batéria pre fotoaparáty, Canon 5d Mark lii, Eos 5d Mark li, Tether Tools Air Direct a ďalšie, kapacita 2400 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity zo
6 na 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Canon:
Tether Tools:
Batéria je rovnocenná s týmito originálnymi batériami
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Fotoaparáty a kamery |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2400 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 56 mm |
| Rozmer šírka | 38 mm |
| Rozmer hĺbka | 20 mm |