| Dlhšia výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Bezpečná prevádzka proti prebitiu |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 29. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 30. 6. u vás |
Batéria do vysávačov Symbo Laserbot 650a xBot 5, kapacita 2600 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Symbo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 69 mm |
| Rozmer šírka | 37 mm |
| Rozmer hĺbka | 37 mm |
V produkte je napísané, že sa jedná o náhradu no aj tak funguje výborne ako originál a za tú cenu je to dobrá voľba. Plne kompatibilná so SYMBO Laserbot 650 aj v aplikácií
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup a recenzi. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště.