| Výdrž 4000mAh pre každý deň |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre mobilné telefóny CAT S61 a CATERPILLAR S61, kapacita 4000mAh, Li-Polymer, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Cat:
Caterpillar:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 70 mm |
| Rozmer šírka | 61 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |
baterii pro CAT S53 nemáme v nabídce.