| Obnoví výdrž vášho telefónu |
| Kvalitná náhrada s istotou |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Ochrana proti prebitiu prepólovaniu |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria do mobilu Realme GT a Realme GT Neo, kapacita 2100 mAh, Li-Pol, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Oppo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2100 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Rozmer šírka | 63 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |