| Dlhá výdrž pre fotenie |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria do fotoaparátu Olympus OM SYSTEM OM-1, OM-1 Mirrorless, kapacita 2260 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Olympus:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Fotoaparáty a kamery |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2260 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 55 mm |
| Rozmer šírka | 39 mm |
| Rozmer hĺbka | 21 mm |
Děkujeme za recenzi i za nákup. Přejeme hezký den.