| Dlhá výdrž pre RC vysielač |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
Batéria do RC diaľkového ovládača FUTABA T6DA, 6NFK a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Ni-Mh, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Futaba:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Ostatné zariadenia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 9,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Rozmer šírka | 29 mm |
| Rozmer hĺbka | 29 mm |