| Dlhšie fotenie bez starostí |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 15. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 16. 6. u vás |
Batéria do fotoaparátu Canon EOS 5D Mark II, EOS 7D, EOS 70D a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Canon:
Tether Tools:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Fotoaparáty a kamery |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 57 mm |
| Rozmer šírka | 38 mm |
| Rozmer hĺbka | 21 mm |