| Dlhšia výdrž pre navigáciu |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Packeta | 2,99 € | 8. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Batéria pre GPS navigáciu TomTom Pro 8270, Pro 8275, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a vysokokvalitnú náhradu pôvodnej batérie.
Batériu môžete nabíjať pomocou originálnej alebo kompatibilnej nabíjačky
určenej pre vaše zariadenie.
Predĺžená záruka proti strate kapacity zo
6 na 12 mesiacov
Výrobca tejto batérie, spoločnosť Cameron Sino, si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality poskytuje spotrebiteľom
12-mesačnú záruku na stratu kapacity tejto batérie.
Funkcie
Návod na použitie
Návod na použitie nájdete na tejto
stránke.
Parametre
Kompatibilita:
Tomtom:
Batéria je ekvivalentná týmto originálnym batériám
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | GPS a navigácia |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 66 mm |
| Rozmer šírka | 51 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |