| Rozšírená záruka na kapacitu zo 6 na 12 mesiacov |
| Výrobca kvalitných batérií Cameron Sino |
| Viac ako 20 000 batérií od tejto značky |
| Vlastný vývoj batérií od roku 2000 |
| Packeta | 2,99 € | 28. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 29. 4. u vás |
Batéria do robotického vysávača Midea M71, M7 Pro, M7 Max, kapacita 5200 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Midea:
Setti:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 132 mm |
| Rozmer šírka | 41 mm |
| Rozmer hĺbka | 38 mm |