| Dlhšie upratovanie bez prerušenia |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 7. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Batéria pre robotický vysávač Mamibot ExVac 890, kapacita 5200 mAh, Li-Ion, výrobca Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Mamibot:
Orvibo:
Tesvor:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 137 mm |
| Rozmer šírka | 38 mm |
| Rozmer hĺbka | 37 mm |
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
Na původní baterii je Model T-4S2P-A 4INR19/66-2
výrobce ji neuvádí jako kompatibilní.