| Vráti výdrž vášmu reproduktoru |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Batéria pre reproduktory LG XBOOM Go PL7, kapacita 3500 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Lg:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Reproduktory |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3500 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 139 mm |
| Rozmer šírka | 37 mm |
| Rozmer hĺbka | 14 mm |