| Dlhšia výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Ochrana proti prebitiu a prepólovaniu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 8. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Batéria do holiacich strojčekov Panasonic ES-RT30, ES-SA40, kapacita 2000 mAh, Ni-MH, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Panasonic:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Holiace strojčeky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 1,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Rozmer šírka | 14 mm |
| Rozmer hĺbka | 14 mm |
Jedná se o plnohodnotnou náhradu originální baterie
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.