| Rozšírená záruka na kapacitu zo 6 na 12 mesiacov |
| Výrobca kvalitných batérií Cameron Sino |
| Viac ako 20 000 batérií od tejto značky |
| Vlastný vývoj batérií od roku 2000 |
| Packeta | 2,99 € | 8. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Batéria pre vysávače Grundig High Performance Cyclone, Eureka NEC180 Pro, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Akumulátor môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Beko:
Eureka:
Grundig:
Keronic:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 25,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 138 mm |
| Rozmer šírka | 70 mm |
| Rozmer hĺbka | 22 mm |
Veľmi rýchle dodanie, dobre zabalené, s radosťou by som si tu kúpil znova! Batéria je veľmi dobre vyrobená a perfektne sedí. Funkcia je perfektná pre prvé nabíjacie cykly dlhodobý test je samozrejme ešte v očakávaní. Mám ju len pár dní.
Dobrý deň,
ešte raz ďakujeme za Váš nákup a recenzie. Budeme radi, keď nás navštívíte i príšte a keď služby Sunnysoftu odporučíte Vašim známym.