| Vydrží dlhšie vďaka 7800 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre notebooky Dell Alienware M15 / G5 / G7, a ďalšie, kapacita 7800 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Dell:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 7800 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 11,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 333 mm |
| Rozmer šírka | 86 mm |
| Rozmer hĺbka | 12 mm |
provnejte s označením na vaši baterii:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
06YV0V
0JJPFK
1F22N
XRGXX
S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz