| Spoľahlivá výdrž pre ThinkPad |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 8. 4. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 9. 4. u vás |
Batéria pre notebooky Lenovo radu ThinkPad E14/E15/E480/E580/E590, a ďalšie, kapacita 4050 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Lenovo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 4050 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 11,1 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 181 mm |
| Rozmer šírka | 109 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |