| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre notebooky Lenovo radu Thinkpad T460s/T470s, kapacita 2000mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Lenovo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 11,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 269 mm |
| Rozmer šírka | 67 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |
Zodpoveda popisu
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
na laptope Lenovo T470s s dvoma bateriami mi uz nedobija bateriu c2.
Vedeli by ste mi poradit ci bateria c2 je tato z vasej ponuky?
https://www.sunnysoft.sk/z/514PCS-5246/bateria-pre-lenovo-thinkpad-t460s-t470s-2000mah-li-pol.html?source=googleps&utm_source=google&utm_medium=nakupy&utm_campaign=google_feed&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwl4yyBhAgEiwADSEjeFqmMiC91fVoxUGl-f2fzQ2eASr8-jOiNTvxo9w8BRn61LZhKIKvhxoCcjAQAvD_BwE
Dakujem!
máte na baterii některé označení:
00HW022
00HW023
00HW036
SB1046F46461
SB10F46460
SB10F46461
SB10F46474
S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz