| Plnohodnotná náhrada originálu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 11. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 4,99 € | 12. 6. u vás |
Batéria pre vysávače Samsung Jet 75, Jet 90, Jet VS70 a ďalšie, kapacita 2000 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Samsung:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 21,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 148 mm |
| Rozmer šírka | 82 mm |
| Rozmer hĺbka | 40 mm |
Náhrada za vybitý akumulátor. Obchod je spolehlivý a bleskurychlý. Pochvala!
Dobrý den Petře,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
ne, výrobce ji neuvádí jako kpmatibilní, toto označení nemá v databázi.