| Dlhá výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Chráni proti prebitiu a prepólovaniu |
| 12 mesiacov záruka kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 6. u vás |
Batéria pre holiace strojčeky Moser ChromStyle/Wella Academy/Super Cordless, kapacita 2000mAh, Ni-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Moser:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Holiace strojčeky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 3,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 57 mm |
| Rozmer šírka | 34 mm |
| Rozmer hĺbka | 25 mm |
Baterie do strojku fungují dobře. Uvidíme jaká bude jejich životnost.
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.