| Dlhšia výdrž pre vysávanie |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Náhradná batéria pre vysávače Philips PowerPro Aqua FC6408/FC6409 a Philips PowerPro Aqua FC6408/FC6172, 2000mAh, 25,2V, Li-Ion,výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Philips:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 25,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 97 mm |
| Rozmer šírka | 132 mm |
| Rozmer hĺbka | 55 mm |
Akupack byl plně fční a stále jede. Sice dlouhé čekání než byl skladem ale stálo za to si počkat. 4lověk jen vyndá nefční, zandá nový a vysavač saje jak ďábel.
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup a recenzi. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště.
Dekuji za informaci.
Jakub V.
ne, není to problém.