| Vráti vysávaču plný výkon |
| Výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Kvalitná náhradná batéria pre robotické vysávače Ecovacs Deebot Ozmo 900, Ecovacs Deebot Ozmo 901 a ďalšie, kapacita 3400mAh, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Ecovacs:
Yeedi:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Vysávače a robotické vysávače |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3400 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 14,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 132 mm |
| Rozmer šírka | 37 mm |
| Rozmer hĺbka | 22 mm |