| Dlhá výdrž 7650 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 29. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 30. 6. u vás |
Batéria pre notebooky Lenovo Yoga C940, kapacita 7650 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Lenovo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 7650 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 292 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |
máme potvrzeno od výrobce, že se jedná se o verzi 10.
Děkujeme a přejeme příjemný den.
...
S pozdravem
František Albrecht
www.SUNNYSOFT.cz