| Dlhá výdrž pre každý let |
| Bez pamäťového efektu nabíjania |
| Ochrana proti prebitiu aj prepólovaniu |
| Záruka kapacity na 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre drony Parrot Anafi, Parrot Anafi Extended/Fpv/Thermal/Work, kapacita 2700 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Parrot:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Drony |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2700 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 105 mm |
| Rozmer šírka | 43 mm |
| Rozmer hĺbka | 38 mm |
Baterka presne pasuje na teleso dronu. Výdrž má ako original.
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.