| Dlhá výdrž 5050 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre notebooky Lenovo Ideapad 720s-15 / V730–15, kapacita 5050 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Lenovo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 5050 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 15,3 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 327 mm |
| Rozmer šírka | 87 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |
V současné době krátká doba na podrobnější recenzi. Vše v pořádku.
Dobrý den Honzo,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
rád bych se zeptal, kdy bude baterie skladem. Stále máte, že termín ověřujete, ale datum žádný.
Děkuji.
baterie jsou na celnici, záleží kdy je uvolní, doufám že v příštímn týdnu již budou k dispozici.