| Spoľahlivá náhrada originálnej batérie |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Výdrž až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre notebooky Lenovo Thinkpad A285/T470/T480, kapacita 2050 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Lenovo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2050 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 11,25 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 179 mm |
| Rozmer šírka | 72 mm |
| Rozmer hĺbka | 9 mm |
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.
baterie je na více modelů, porovnejte označení na vaší baterii s:
01AV419
01AV420
01AV421
01AV489
SB10K97576
SB10K97577
SB10K97578
S pozdravem
www.SUNNYSOFT.cz