| Výdrž 4900 mAh bez kompromisov |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu vydrží dlhšie |
| 12 mesiacov záruky kapacity |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 6. u vás |
Batéria pre Samsung Galaxy Tab Active 3, 4900 mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Samsung:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Tablety |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 4900 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3,85 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 107 mm |
| Rozmer šírka | 74 mm |
| Rozmer hĺbka | 5 mm |