| Vydrží až 1200 cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Chráni proti prebitiu a prepólovaniu |
| Predĺžená záruka 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 6. u vás |
Batéria pre detektor Inficon D-Tek Select Refrigerant Leak / PLS LED Stobe, kapacita 3000mAh, Ni-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Inficon:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 3,6 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 129 mm |
| Rozmer šírka | 24 mm |
| Rozmer hĺbka | 22 mm |
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.