| Spoľahlivá výdrž pre terminál |
| Kvalitná náhrada Cameron Sino |
| Bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Packeta | 2,99 € | zajtra u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 13. 5. u vás |
Batéria pre platobný terminál Verifone Vx675/Vx690/C680, kapacita 2600mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Aisino:
Verifone:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Platobné terminály |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 66 mm |
| Rozmer šírka | 22 mm |
| Rozmer hĺbka | 19 mm |