| Vydrží dlhšie vďaka 6850mAh |
| Záruka kapacity na 12 mesiacov |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
Batéria pre Dell Latitude E5250, 6850mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov, na rozdiel od výrobcov
originálnych batérií ako Nokia, Samsung, Huawei atď., ktorí dávajú pri
svojich batériách záruku na stratu kapacity iba 6 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Dell:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 6850 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 7,4 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 233 mm |
| Rozmer šírka | 104 mm |
| Rozmer hĺbka | 7 mm |