| Dlhšia výdrž 3100 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
Batéria pre ZTE Axon 7, Grand X4, 3100mAh, blist
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
At&t:
Zte:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Mobilné telefóny a smartfóny |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 3100 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 3,85 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 74 mm |
| Rozmer šírka | 63 mm |
| Rozmer hĺbka | 4 mm |
Ano, dle výrobce lze použít i pro tento model.
S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz