| Dlhá výdrž 6250 mAh |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 2. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 3. 6. u vás |
Batéria pre notebooky Asus N750 / R750, kapacita 6250mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Asus:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | Notebooky |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 6250 mAh |
| Typ batérie | Li-Pol |
| Napätie batérie | 11,1 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 199 mm |
| Rozmer šírka | 96 mm |
| Rozmer hĺbka | 13 mm |
Asus N750JV - T4148
Baterie do tohoho zařízení se totiž nedá nikdy sehnat. Tak jsem se chtěl zeptat jestli to do tohoto modelu pasuje.
Děkuji
dle výrobce baterie bohužel kompatibilní není.
S pozdravem
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz