| Dlšia práca bez pamäťového efektu |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Spoľahlivá ochrana proti prebitiu |
| Záruka kapacity na 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 1. 6. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 2. 6. u vás |
Batéria pre náradie Bosch, 2100mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Bosch:
Würth:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | AKU nástroje |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 2100 mAh |
| Typ batérie | Ni-MH |
| Napätie batérie | 7,2 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 109 mm |
| Rozmer šírka | 90 mm |
| Rozmer hĺbka | 53 mm |
dle vašich stránek, paní na tel. nebyla schopná mi dát odpověd, že to nejde ,že jí musím dát číslo objednávky, tak jsem to číslo tedy získal za cenu ,že se to hned automaticky objednalo, aniž bych to chtěl, bez tech.dotazu ověření,divný postup.Dnes to zaplatím na váš účet dle objed. a uvidíme,snad to bude ono, jinak to budu vracet.
S pozdravem Barcal
míněno bylo označení baterie, nikoliv objednávky. Pokud je dotaz vztahován ke konkrétnímu produktu, je potřeba doplnit jeho kód/označení/přesný název. Bez jeho doplnění nedokážeme dotaz dostatečně přesně zodpovědět. Děkuji za pochopení.
S pozdravem
Petra Seifertová
www.SUNNYSOFT.cz