| Spoľahlivá energia pre hotspot |
| Až 1200 nabíjacích cyklov |
| Bez pamäťového efektu |
| Záruka kapacity 12 mesiacov |
| Packeta | 2,99 € | 21. 5. u vás |
| Doručenie na adresu | 3,99 € | 22. 5. u vás |
Batéria pre TP-Link M7350 (ekv.TBL-55A2550) 1900mAh, Li-ion
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Tp-Link:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Typ príslušenstva | |
| Je originál príslušenstvo od výrobcu zariadenia | Nie |
|---|---|
| Batérie pre | WiFi a hotspoty |
| Napájanie a batérie | |
| Nabíjecí | Áno |
| Kapacita batérie | 1900 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3,8 V |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmer výška | 68 mm |
| Rozmer šírka | 49 mm |
| Rozmer hĺbka | 6 mm |
Som spokojný
Dobrý den, děkujeme za váš nákup i recenzi. Ať vám dobře slouží a přejeme příjemný den.